KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 15989367
nr 1598 9367
Skulpturgrupp
Disa Hanserud, "Tredje statsmakten". Signerad, daterad 2001. Längd: 23 cm, höjd: 42 cm
Kondition: (lösa delar)
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:49:14
19/2 15:48:40